wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

69-latek jechał na podwójnym gazie mając zakaz prowadzenia pojazdów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska policyjna grupa SPEED zatrzymała do kontroli drogowej kierowcę suzuki. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad promil alkoholu. Mężczyzna już wcześniej był karany za jazdę pod wpływem alkoholu, ponadto obowiązał wobec niego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotę, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzili działania „Trzeźwość”. 

Około godz. 15.30, patrolując miejscowość Potok, funkcjonariusze z jasielskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego suzuki. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości mężczyzny, okazało się, że miał ponad promil alkoholu. Dodatkowo na jaw wyszło, że 69-latek posiada obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów od 2022 roku. Mieszkaniec Krosna oświadczył, że wraz z partnerką wracał z zakupów. Przyznał się także, że był już wcześniej karany za jazdę po alkoholu.

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Teraz mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie musi liczyć się z poważanymi konsekwencjami. 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edi
4 grudnia, 2023 11:19

W takich warunkach po pijaku to skrajna nieodpowiedzialność. Przez takiego po#%ba ktoś moze stracić życie przed świętami.

- Reklama -

Ostatnie artykuły