wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

68-latek z Jasła przekroczył prędkość i był nietrzeźwy. Teraz odpowie przed sądem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska policja zatrzymała do kontroli drogowej kierowcę audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość i nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. W trakcie interwencji okazało się, że siedzący za kierownicą 68-latek ma w organizmie ponad promil alkoholu.

W ubiegły piątek w Jaśle, na drodze wojewódzkiej nr 992, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kontrolowali prędkość kierujących pojazdami. Przed godz. 19, kierowca audi, gdy tylko minął policyjny patrol, od razu przyśpieszył. Mundurowi widząc to, dokonali pomiaru oddalającego się pojazdu. Urządzenie wskazało prędkość 75 km/h, w miejscu gdzie obowiązuję ograniczenie prędkości do 50 km/h. Funkcjonariusze natychmiast udali się za osobowym audi. Kierujący tym pojazdem został zatrzymany do kontroli drogowej w Jaśle na ul. Lwowskiej. Okazało się, że mężczyzna popełnił kolejne wykroczenie, ponieważ naruszył obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.

Policjanci w trakcie interwencji postanowili sprawdzić stan trzeźwości kierowcy kontrolowanego samochodu. Alkomat wskazał ponad promil zawartości alkoholu w jego organizmie. Mieszkańcowi Jasła zostało zatrzymane prawo jazdy.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz naruszenie obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy 68-latek będzie teraz odpowiadał przed sądem.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły