wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

46-latni mieszkaniec Jasła sprawcą podpaleń

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policji udało się ustalić sprawcę podpaleń do których doszło w połowie października na ogródkach działkowych przy ulicy Kaczorowy w Jaśle. Podpalaczem okazał się 46-latni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci z jasielskiej komendy pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności kilku pożarów, do których doszło 17 października br., na ogródkach działkowych przy ulicy Kaczorowy w Jaśle. W toku realizowanych czynności funkcjonariusze ustalili, że ogień strawił domek letniskowy wraz z wyposażeniem, altanę ogrodową, przyczepę kempingową oraz budynek gospodarczy wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem. Suma wszystkich strat powstałych w wyniku pożaru wyniosła ponad 90 tys. złotych.

Dzięki intensywnej pracy policjantów z wydziału kryminalnego, ustalono odpowiedzialnego za podpalenia. Sprawcą okazał się 46-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia i częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Za swoje zachowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andzej
7 listopada, 2023 14:16

Podać dane takiego śmiecia…..

elek
7 listopada, 2023 14:22

Powinien samodzielnie to wszystko odbudować ale bedzie bezkarny bo wyjdzie na to ze jest psychoiczny i nic mu nie zrobiom

Last edited 8 miesięcy temu by elek
- Reklama -

Ostatnie artykuły