wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

30. Finał WOŚP w Jaśle już w najbliższą niedzielę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W niedzielę, 30 stycznia w całym kraju po raz trzydziesty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem celem zbiórki jest podwyższenie standardów okulistyki dziecięcej. Na ulicach Jasła pojawi się niemal 150 wolontariuszy z puszkami, a o godzinie 18.00 rozpocznie się finałowa impreza.

„Przejrzyj na oczy” to przewodnie hasło 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje – czytamy na stronie WOŚP.

Za organizację Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle odpowiada Stowarzyszenie „CONSENSUS”.

30. finał WOŚP w Jaśle koncerty - plakat

Zgodnie z programem o godz. 18.00 na jasielskim rynku zagrają zespoły „ZVARIOWANI” i „Arek Zawiliński”. Pomiędzy koncertami będą się odbywać licytacje, a od godz. 20.00 do 20.15 obejrzymy pokaz iluminacji świetlnej „Światełko do Nieba”.

Zachęcamy do wspólnej zabawy i licytacji! Więcej szczegółów można znaleźć na Facebooku WOŚP Jasło.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły