wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

25-latek zakłócał w nocy porządek i ukradł rower

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower. Wcześniej zakłócał spoczynek nocny. 25-latek za swoje zachowanie został już ukarany mandatami.

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Gliniczku dochodzi do zakłócenia porządku i spoczynku nocnego. Z terenu posesji dochodziły hałasy oraz ktoś dobijał się do drzwi domu zgłaszającego.

Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Posterunku Policji w Tarnowcu. Kiedy policjanci dojechali na miejsce interwencji, zauważyli jak z terenu posesji wybiega mężczyzna trzymający rower. Natychmiast zatrzymali złodzieja. Rower, który miał 25-latek, został skradziony z niezabezpieczonego budynku gospodarczego, znajdującego się przy domu zgłaszającego. Okazało się również, że mieszkaniec Krakowa znajdował się pod wpływem alkoholu.

Za swoje zachowanie mężczyzna został już ukarany mandatami w kwocie 400 zł za kradzież oraz 200 zł za zakłócenie spoczynku nocnego.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły